| Magnifico a întrebat:

Imi aduc aminte cand... http://www.youtube.com/watch?v=CSkH2ds_EeU

11 răspunsuri:
| Magnifico explică (pentru ??c???):

E diferita asta, deci link-ul meu = amintiri din copilarie, link-ul tau = Furioasa-i mandra tare

| ??c??? a răspuns (pentru Magnifico):

Huh,Ion Creangă, moșule ce tânăr ești...

| Magnifico explică (pentru ??c???):

Amintiri din copilarie - varianta moderna nu l-am prins pe Creanga, el se scalda cu prietenii, dar eu cu cainele.

| ??c??? a răspuns (pentru Magnifico):

A deci când el își spăla prietenii pe spate tu îți curățai de păduchi cățelul?

| Magnifico explică (pentru ??c???):

Asculta mai cu atentie melodia sa vezi ca ii faceam eu lui cutu.

| suităr a răspuns:

Pavel Stratan

| Ayako a răspuns:

...Cum zbura ca pasarea laughing

| Magnifico explică (pentru Ayako):

Da' chica ca mazarea laughing

| Ayako a răspuns (pentru Magnifico):

De pe casa in jos (parca) laughing

| horansgang a răspuns:

rolling on the floor)