| juniper a întrebat:

Va rog ajutati-ma, vreau sa-mi creez un site despre armonie, univers, natura, feng-shuie si cum sa devi un ninja si nu stiu de unde sa incep, in plus nu ma pricep la asa ceva, de aceea am nevoie de ajutorul vostru.VA ROG MULT DE TOT, VA IMPLOR.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fiti asa rai ok

10 răspunsuri:
| juniper explică:

Am gasit un site care iti arata cum sa devii ninja, e in engleza

| TipulVerde a răspuns:

Deci nu-mi vine sa cred! Siteul cu nija are acelasi tile pe care l-am folosit eu la un site! De necrezut... aaa si ca sa fiu on-topic: daca nu stii html sau php, fa-ti un blog (gratis) pe wordpress sau blogspot, asa e cel mai simplu. Daca vrei sa te apuci de invatat o sa dureze mult pana o sa poti face ceva. Asa ca pana atunci fa-ti un blog pe blogspot sau wordpress

| Wtf9000 a răspuns:

Gaseste ma copile altceva de facut.

| endofstory a răspuns:

Cum sa devi ninja laughing cu ce vrei sa te ajutam? cum se face siteul (tehnic)? sau cu informatii despre continutul lui? daca e tehnic poti sa folosesti structura de wordpress (blog)

| endofstory a răspuns:

Da sa vedem si no siteul

| endofstory a răspuns:

"Dear Ninja Friend,
I want to give you FREE copies of some cool ebooks and reports as promised" and some free viruses for your ninja computer laughing
urmeaza sfatul lui noboody si indreapta-ti atentia spre ceva ce poti sa faci si iti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiule, ocupate de ceva ce stii. daca nu stii cautati un maestru care sa te invete.chestiile astea nu se invata pe TPU.astea le inveti singur de la 2-3 ani pana mori si nu termini de invatat. tu vrei minuni dar astea se intampla doar in filme si povesti in viata reala mai rar sau deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi pentru inmcepu poti sa-ti faci un hi5

| smar2studios a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu big grin Trimite-mi mesaj cu mailu tau sa vorbim big grin