| darckdreams a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa imi fac un site, pe care sa bag chat.radio si etc.
dar nu stiu cum sa incep adica nu prea ma pricep deloc. Poate ma ajutati voi.plizzz

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Dupa, te loghezi in sistem si e destul de simplu si intuitiv procesul de realizare al site-ului. (Alegi teme, activezi diverse module, etc)

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

1 răspuns:
| bozioru a răspuns:

Noi nu putem sa te ajutam integral in niciun caz.In primul rand trebuie sa stii ca este enorm de mult de munca daca vrei sa faci ceva pe care sa intre si lumea.Si daca nu-s tii, incearca sa inveti limbajul html. Daca vrei detalii da-mi PM. Uite si site-ul meu, m-am apucat de un nou index :P... www.fatalitycs.tk