| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati scapat de vreun viciu? ma intereseaza vicile care se asociaza cu zaharul (dulciuri, coca cola, etc ) si cum ati reusit dau fundita

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Eu nu am baut niciun fel de bauturi carbogazoase dulci cam de 2 ani, in conditiile in care, in trecut, percepeam acest lucru ca fiind o placere. Totul s-a datorat unei probleme de sanatate, care in timp s-a rezolvat. Nici in momentul de fata nu obisnuiesc sa consum sucuri, nu ma mai atrag in niciun fel.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă vrei să nu-ţi mai placă dulcele, dă-o pe bere şi spirtoase.
Eu nu mănânc chestii dulci.

| negru30 a răspuns:

Simplu - din aceasta clipa nu mai fac acel lucru

| MasterYoda a răspuns:

Apuca-te de fumat