| Originalone a întrebat:

Voi cati frati aveti?
Io de exemplu am 4 frati si 3 surori mai mici.
Tot timpul am avut lipsuri cand am dost si mai am si acum.
Stam intr-o casa cu 2 camere 9 suflete.
Mas duce dincolo, chiar nu stiu ce sa fac.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Si ce-ti plangi de mila?

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă te simţi ok, ar fi un gest de apreciat să te pui pe propriile picioare, poate chiar să îţi ajuţi restul familiei happy
Dacă ai şanse, bagă mare şi succes happy

| SENEX a răspuns:

De la mine se vede ca esti afara.Ma insel eu? in poza de la avatar, se vede o bucatarie intalnita des afara?

| Originalone explică (pentru SENEX):

Nus afara, doar e facuta la comanda mobila de bucatarie.

| SENEX a răspuns:

Da si se pare ca ai numai unul din parinti.E bine sa-ti gasesti o slujba si afara, daca ai pe cineva de incredere.Totusi se strica totul si afara.Ne-au facut reclama proasta,, Magraonii,,.
Pe de alta parte criza se pare ca rezista si reduce drastic posibilitatile de a dobandi o slujba afara.Toti au somerii lor.
Nu fii necajit, tu insuti vei decide ce vei face la momentul potrivit.Bafta.

| iEmonel a răspuns:

Vinde-ti fratii si trimite-ti surorile pe centura.

| Aesir a răspuns (pentru iEmonel):

Iemonele daca erai tu intr-o situatie ca asta nu mai dadeai tu raspunsuri de astea

| iEmonel a răspuns (pentru Aesir):

Dar nu sunt... daca eram eu in situatia lui ma sinucideam demult.

| AnneBre a răspuns:

Dincolo în cealaltă cameră pe care o ai? Du-te. Nu te opreşte nimeni.

| Originalone explică:

Ias ajuta, dar vreau sa imi fac si eu familia mea.

| anon444448765 a răspuns:

Unde dincolo in baie? laughing))))))))