| celmaitare a întrebat:

Voi ce ati face daca ati mai avea o saptamana vacanta?

7 răspunsuri:
| Laminin a răspuns:

Hei!
Daca as avea posibilitatea mi-as face temele pe tot anul si sa nu mai am nici o tema in nici o zi laughing laughing ooo ce super ar fi day dreaming
Gbu :]

| Anileda a răspuns:

M-as plimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu as vrea sa ma culc foarte tarziu si ca dorm dimineata foarte mult si sa stau in pat cat vreau...
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma culc la 5 dimineata, sa ma trezesc la 15:37 si sa imi petrec toata dimineata si toaata noaptea cu iubitu` meu, iar dupa-masa sa ma gandesc cat de mult il iubesc si sa vorbesc cu el la telefon, atat de mult il iubescbig grin.
Bine.bine.si sa mai ies si cu prietenele mele vo` 4 zile din 7big grin.
blushingAsta e...il iubesc.
Dar tu ce-ai face?:*:*:*

| diana_3226 a răspuns:

M-as plimba
as petrece...

| purpleeyes a răspuns:

Eu asi face ceva nebuneste sau ceva ce mi-am propus de mult timp
distractie placuta!

| xDKyw a răspuns:

M-as juca toata ziua la calculatorhee hee si as arunca toate caietele pe care ar fi trebuit sa le iau la scoala