| SaveTheNature a întrebat:

Voi ce Emisfera a creerului va folositi mai mult?
1 Emisfera dreapta
2 Emisfera stanga. (stiuc ca ambelewinking dar totusi care mai mult)?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Creierul uman este alcatuit din doua emisfere: stanga care este partea logica si rationala, iar dreapta este sediul emotiilor si al intuitiilor.

Diferenta dintre modul fiecarui individ de a gandi, sa fie oare cauzata de partea creierului care este mai dezvoltata?

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cind peste tot suna ca o cisterna goala in desert pot sa incerc sa folosesc tot odata ca tot degeaba.

| Ronnix a răspuns:

Doctore, asta era o intrebare capcana?

| benny a răspuns:

Emisfera din mijloc o folosesc cel mai des

| SaveTheNature explică:

Esti atat de Prost, incat azi la ora 18 fix ai ignorelaughing), Te las sa vezi mesajul.Insa eu la 18 fix, iti voi da ignore fara sa citesc ce mi-ai raspuns.laughing) fRAIERULElaughing)

| Remus82 a răspuns:

Ambele,dar nu stiu in ce masuralaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai folosesc creierul.

| C8PILUcool a răspuns:

Aia de socoteli

| aleser18 a răspuns:

Cateodata dreapta, alteori stanga, deci ambele!happy