| nukeyly a întrebat:

1. Cum se spala un calorifer de fonta fier aluminiu sau (inox si cupru mai rare da exista) nu pe pozitie(fara sa le dai jos) la bloc sau casa cu un deranj minim specific? Ce stiti, ce ati vazut, ce ati auzit, ce ati patit.
2. Care e manopera pe pozitie de calorifer in 2021 in era covid?

Obs, de nu stii:
Ca fapt divers, in New Zealand caloriferele de Al sunt interzise(de 4 ani) deoarece se pare ca o data cu eliminarea H2 din instalatie se mai elibereaza si un gaz care ar fi responsabil de boala Altzheimer._ xena Membru marcant 23. iun. 2008, 07:32 https://www.misiuneacasa.ro/......-aluminiu_

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Du-l în curte și bagi furtunul pe/in el