| XZX213 a întrebat:

A cumpărat cineva vreun telefon de pe ihunt.ro? Vreau păreri. Sunt bune? cat va țin? multumesc

3 răspunsuri:
| TheDorothy a răspuns:

Nu iti recomand acel site, am auzit numai lucruri proaste despre el.Toate cele bune!

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu iti recomand sa iei telefoane de pe site-uri d-astea fantomă.
Mai bine eMAG.

Bula
| Bula a răspuns:

Indiferent de unde cumperi o marfa, difera doar preturile, fabricantul este acelasi.
Efectiv este vorba doar despre faptul ca, o marfa cumperi dintr-o pravalie sau alta.
Reparatiile de garantie se fac la service-urile acreditate de producator, INDIFERENT de unde ai cumparat marfa. Dupa iesirea din garantie duci la service-ul la care doresti, contra cost.