| Maariiaa a întrebat:

Ce farse bune si foarte amuzante le putem face colegilor la telefon?
va rog vreau multe pareri.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ok...vad ca esti.
sorry ai spus vrei mai multe pareri. dar parerea mea nu se refera la farsele de la telefon. se refera la: TU NU VEZI CATEGORIA? e comics, nu e T/A. incearca sa pui la trivia/amuzante e mai bine. sorry. comics=benzi desenate.
deci...
sorry
am multe idei dar.
hai ca spun cateva.
Alo.Va merge frigiderul? (Omul va spune da) Apoi tu: Atunci fugiti dupa el ca sa va scape.
2. Suni si spui: Alo? Domnule/Domnisoara X Y vrem sa va anuntam ca ati castigat un premiu de 100.000 de lei la RadioZU. Vrem sa veniti pe strada... nr... si sa va ridicati premiul. Si vrem sa va anuntam ca sunteti un. (faci o pauza pentru suspans) FRAIER. apoi inchizi repede.
3. nu mai gresi categoria te rog!

| Gabica a răspuns:

1.,,Il caut pe... si vreau sa il anunt sa plece din zona (unde locuieste) deoarece exista o scurgere de gaze si s-ar putea face o explozie.Incercati sa va anuntati vecinii."
2.,,Buna! Te rog viono la spital la camera 67.Am patit un accident grav si vreau sa te vad caci nu am prea multe sanse de viata"