| Guest10 a întrebat:

Acest model scrie că are tastatura iluminata și în descrierea de pe cel.ro, și de pe eMag (din păcate nu mai e disponibil pe eMag)
Totuși, la specificații scrie că nu are tastatura iluminata. Ce sa cred?
https://m. cel.ro/laptop-laptopuri/laptop-Asus-vivobook-17-m712da-a md-ryzen-5-3500u-512gb-ssd-12gb-radeon-vega-8-fullhd-bla ck-pMyoyMDArNg-l/

2 răspunsuri:
| sandmonkey a răspuns:

Nu stiu dar eu zic sa mai astepti 2 3 saptamani si sa l iei mai ieftin de black friday

| eamrle a răspuns:

Majoritatea laptopurilor de acum au tastatura iluminata.