| cristina19982 a întrebat:

Acum 2 ani am pus un video pe youtube si dupa nu am mai intrat vreo cateva luni. Cand sa intru...am uitat parola laughing problema este ca am uitat si parola de la email. Acum vreau sa sterg video ala dar nu stiu ce sa fac si cum sa fac. Daca stiti vreun mod sa pot sterge video ala, spuneti-mi va rog.

1 răspuns:
| Morreti a răspuns:

Poti sa ii dai un recover la parola de la mail. Daca mai stii ce intrebari de securitate ai ales si ce raspunsuri ai dat iti poti recupera mail-ul. Daca nu...nu ai ce face.