| adyelly a întrebat:

Cum sa sterg de pe youtube un video? am email-ul si parola. Funda si vot

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Te loghezi, apoi sus dreapta scrie numele de utilizator, dai click pe el, selectezi "Videoclipuri" din frame-ul ce apare, apoi va aparea lista de videoclipuri incarcate de pe acel cont de utilizator, bifezi casuta din dreptul clipului ce vrei sa-l stergi, iar sus deasupra listeti de clipuri e un dropdown box in care scrie "Actiuni", din el selectezi "Stergeti" si iti va aparea un frame in care iti cere sa confirmi actiunea, dai Ok si gata, l-ai sters definitiv.

1 răspuns:
| nico6 a răspuns:

Intri in contul tau youtube, intri sus la setari, apoi in videocliputile melesi listele mele de redare.bifezi ce vrei sa stergi si sus dai pe stergere. sper ca te-am ajutat.
funda