| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta...am avut hi5 de mult, iar acum aproximativ un 5 luni mi-am sters contul.Am uitat sa sterg pozele de pe hi5, iar acum cand dau sa intru pe el sa activez din nou contul nu merge.Cum sa va explic, imi scriu email`ul si parola, imi arata ca a intrat da imi spun "Nu ai dreptul să accesezi această pagină". Ce pot face ca sa intru pe el si sa sterg pozele, va rog sa ma ajutati.
Am uitat sa va spun:daca intru pe hi5`ul unei prietene si incerc sa intru pe al meu imi arata ca este dezactivat.
Dar eu vreau sa sterg pozele si nu reusesc.
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In momentul in care dai click pe link-ul de anulare cont iei la cunostiinta urmatoarele:
Avertisment: Aceasta operatiune va anula permanent contul tau hi5. Daca anulezi contul, vor fi sterse urmatoarele elemente:
Toate mesajele primite.
Toate informatiile din profil pe care le-ai introdus.
Intrarile de jurnal pe care le-ai scris.
Toate fotografiile pe care le-ai încarcat.
Conexiunile cu prieteni pe care le-ai solicitat sau aprobat.
Asta inseamna ca daca o sa continui cu anularea contului or sa ti se stearga poze, prieteni, mesaje si orice alte informatii din profil. Deci, nu mai ai acces la acel cont pentru ca nu mai exista si nici nu il mai poti reactiva.In privinta pozelor-->nu mai exista nici o poza! In principiu nu mai poti intra pe un cont anulat de pe orice site ca sa mai stergi ceva pentru ca deja ti sau sters datele cand ai dat click pe ''ANULARE CONT''
Bafta!