| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problema urgenta...nu stiti cum pot sterge de pe youtube un video? am intrat pe my videos si acolo nu gasesc nici un buton delet! Plizzz spuneti-mi cum pot sterge un video? dau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum stergi un videoclip - intra pe youtube http://www.youtube.com/ si logheaza-te (o sa apara nickname-ul tau in dreapta sus) apoi da clik pe numele tau ->''videoclipurile mele''->aici iti apar videoclipurile tale cu o casuta mica in dreptul fiecaruia. bifezi casuta din dreptul videoclipului care vrei sa il stergi si apoi deasupra lor ai ''Stergeti''->click pe ''stergeti'' si ai sters videoclipul
Vezi foto: http://i.imgur.com/cfu9q.jpg

Bafta!

5 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Dai acolo unde ai videoclipurile incarcate si il bifezi pe cel care vr sa-l stergi si dai la actiuni di dai unde sc stergetibig grin funda si vot?

| Maraa a răspuns:

Dai clik in partea dreapta sus unde iti apare numele tau de youtube, dai pe account, apoi chiar sus langa youtube iti apare "My Videos&Playlists" dai clik si o sa iti apara vidioclipurile bifezi cel pe care vrei sa-l stergi si vezi ca sus chiar langa ele apare add to sau delete si dai pe delete.
thinking alcv nu stiuthinking

| AspeedW a răspuns:

Te duci la Videos langa video ai o casuta pe care o poti bifa dupa ce o bifezi sub My Uploaded Videos ai alta casuta langa ai Add to si langa ai Actions dai pe actions si ti se da in jos si prima e Delete fundita

| TheJeryk0 a răspuns:

Bifezi Video-ul respectiv si dai la actions - Delete

| 0vaHD a răspuns:

Dai la My Videos --> Bifezi videoclipu --> dai la Actions si Delete happy. Bafta