| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile mi-au dispărut Google Chrome şi Magazin Play de pe tabletă, m-am trezit pur şi simplu după câteva ore de la ultima utilizare că nu mai erau acolo.Ce aş putea să fac?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

E Huawei?
daca, da, atunci tot ce poti sa faci e sa plangi ca ti-ai luat Huawei

| romeo78 a răspuns:

Depinde de marca tabletei. Am înțeles că firma Huawei are astfel de restricții. În rest, altceva nu ar putea fi, ținând cont că toate dispozitivele inteligente vin cu aceste programe din fabrică, setate de producător, deci cu produsul cumpărat, cumperi programul și licența.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-au obosit "porumbeii malefici" şi nu mai pot să-ţi trimită felicitări.

| denisTiky a răspuns:

Restart la tableta. Daca nu functioneaza atunci incearca o resetare din fabrica(asta sigur rezolva problema happy )