| baiatudela4 a întrebat:

Salut,de cateva zile nu mai imi merge facebook si google play pe tableta, facebook-ul se inchide iar pe google play apare "nici o conexiune"... ce sa fac sa ii dau de cap?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu mai ai MB pe cartela care o detii pe tableta(daca ai una) sau nu e suficienta putere de a trimite tabletei wireless-ul. Si facebook-ul iti da "Inchidere fortata?" Este prea incarcata tableta si nu mai poate rula atatea aplicatii deschise. Mai inchide din aplicatiile, apasand pe acele doua casute dreptunghiulare suprapuse.

| MarioRaul2003 a răspuns:

S-ar putea sa nu ai wi-fi-ul deschis. Bafta, iar da ca vrei da-mi si funda! happy