| memeever a întrebat:

Am o tableta cu android din Franta (Takara 4.0.4) si are doua market-uri, nefiind folositoare : nu gasesc nici Google Chrome, nici facebook messenger, nici yahoo messenger. nici macar Candy Crush sau Pet Rescue Saga laughing. Stie cineva un site bun de descarcat direct pe tableta (sau poate ceva mai simplu ) Google play Store (Magazin play)? Am nevoie URGENT! FUNDA pentru cel mai bun raspuns! :* happy

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Ăsta este link-ul store-ului Google:
https://play.google.com/store
în cazul tău versiunea de android a fost adaptată francezilor, de asta nu îti dă aplicațiile de care ai nevoie și/sau nu ai actualizat aplicația, ceea ce recomand să faci.Succes