| PappZsoltAndras a întrebat:

Acum nu de mult am avut o problema in legatura cu o casa de marcat. In aceste zile (de cand s-a schimbat ora) casa de marcat nu a intampinat probleme cu aratarea datei (sambata arata data corect, iar duminica cand magazinul era inchis si casa nu era deschisa ziua urmatoare arata data corect, acum sambata arata corect data, duminica casa nu este inchisa si luni cand casa este deschisa arata data de duminica. Am incercat sa resetez data si sa o scriu din nou corect, dar din pacate nu merge. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Apelează la un service autorizat, ca să nu ai probleme cu ANAF-ul.

1 răspuns:
| PappZsoltAndras explică (pentru mihai69):

Mersi, l-am dus astazi si in cateva zile ni-l va da inapoi.