| LoloSkate a întrebat:

La sfarsitul zilei de munca am vrut sa fac raportul Z, dar s-a terminat hartia casei de marcat chiar atunci si s-a pus scrisul unul peste altul si nu se vede nimic. Am incercat sa mai fac o data, dar o ia de la zero acum. Ce as putea sa fac? Nu pot sa scriu nici in registrul de casa. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Ovi83 a răspuns:

Salutare! Vad ca nu ti-a raspuns nimeni pana acum, presupun ca intre timp s-a remediat problema cu ajutorul contabilului firmei, dar totusi ma bag si eu in seama: casa de marcat respectiva nu avea o rola martor? In mod normal trebuia sa te iei dupa respectiva...