| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Ajutor,sunt foarte disperata, am o problema foarte grava cu telefonul meu, Samsung Galaxy Ace GT-S8530i
am vazut un tutorial cum sa actualizez androidul pe el
si l-am actualizat si eu,am facut ce era si in tutorial dar de la terminarea actualizarii nu mi se mai aprinde telefonul, imi arata intr-un pe un fundal negru numele telefonului si atat
uitati o poza facuta la ecranul telelefonului
http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc02023ao.jpg/

8 răspunsuri:
| JustOneLife a răspuns:

Add need.rules asa am patit si eu ..si l-am reparat singur, fara bani

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru JustOneLife):

Pai nu se deschide deloc, e doar scrisul acela, nu stiu ce sa-i fac crying

| JustOneLife a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Ai dat addlaughing?

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru JustOneLife):

Nu inteleg, la ce sa dau add?laughing explica-mi acum sunt cam suparata in legatura cu telefonul sad

| JustOneLife a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Pfff...e mult de zis...straight face

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru JustOneLife):

Pai poti sa zici pe scurt, ca poate ii dau eu de cap cumva dupasad

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru JustOneLife):

Poti sa zici pe scurt, ca poate reusesc cumva sad

| JustOneLife a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Tu dai add pe mess la need.rules odata rolling on the floor