| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Ajutor, TPU! Am un e-mail nou facut (acum cateva zile) pe Yahoo, dar nu primesc nici un e-mail pe el. Ar fi trebuit sa primesc foarte multe e-mailuri de confirmare. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi sa nu iti fi facut mail ul pe yahoo.ro si tu sa il folosesti pe diversele site uri cu yahoo.com

| WhiskeyFaraNume explică (pentru suntserios):

Multumesc, era yahoo.ro.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei.Nu primesti e-mail-uri sau ce?

| WhiskeyFaraNume explică (pentru darrio2007):

Imi fac conturi pe anumite site-uri (Paypal, Freedom, Youtube, Facebook) cu ajutorul unui e-mail. Pe site-uri imi spune ca trebuie sa primesc un e-mail de confirmare, dar nu primesc nimic. De 3 zile am inbox-ul gol, in cazul in care ar trebui sa am vreo 10 e-mailuri.

| darrio2007 a răspuns (pentru WhiskeyFaraNume):

Am inteles.Verifica si in Spam. Daca nici acolo nu e, ai gresit ceva la adresa.

| WhiskeyFaraNume explică (pentru darrio2007):

Nu e nici in spam si nu am gresit pentru ca am verificat si reverificat si am si copiat adresa de pe Yahoo pe acele site-uri.

| halogen001 a răspuns:

Se poate face un email bun pe http://www.mail.com/int/ care merge din prima si in plus se pot crea pana la 10 adrese diferite pe acelasi cont.

| Gabiiiiiii a răspuns:

Este o problema de la ei, si eu mi-am facut un e-mail nou si nu primeam deloc e-mailuri, asa ca mi-am facut inca unul care a mers

| RobinAlin31 a răspuns:

Deci,ai de confirmat un mesaj in legatura cu contul, daca nu l-ai primit verifica setarile..toate!

| WhiskeyFaraNume explică (pentru RobinAlin31):

Am confirmat mesajul si tot nu merge.