| andraa2809 a întrebat:

Am blocat o persoana pe facebook de mai multe ori si am deblocato pana acum dupa o zi imi aparea sa ii dau cerere de prietenie insa acum dupa 3 zile intru pe pagina persoanei respective si imi apare doar optiunea de mesaj. as mai putea da add acelei persoane?

1 răspuns:
| Suntfataboss a răspuns:

Nu, nu mai puteti adauga acea persoana deoarece v-a raportat. daca va apare continut indisponibil inseamna ca v-a blocat! Sper ca ti-am dat o mana de ajutor!winking