| alexmason a întrebat:

In urma cu 4 zile am dat cerere de prietenie unei persoane si nici azi nu mi-a acceptat-o, asa ca am retras cererea si i-am dat inca o data si am iesit de pe Facebook. Cand am intrat din nou, peste 30 de minute, am vrut sa vad daca a acceptat cererea, dar nu a facut-o, asa ca am intrat pe pagina persoanei respective si acum imi apare ca pot sa ii dau doar mesaj si casuta cu cererea de prietenie a disparut. Va rog frumos imi puteti spune ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Cojocariu_Sabrina_1999 a răspuns:

Ti-a blocat prietenia, acea persoana nu iti mai permite sa ii dai cerere

| MidnightR a răspuns (pentru Cojocariu_Sabrina_1999):

Nu-i nimic, macar a scapat de friendzone.Caci multi intra, dar putini reusesc sa scape.Asa ca mai bine sa se incheie inainte sa inceapa laughing

1 răspuns: