| anonim_4396 a întrebat:

Am blocat o persoana pe facebook si am deblocato pana acum dupa o zi imi aparea sa ii dau cerere de prietenie insa acum dupa 3 zile intru pe pagina persoanei respective si imi apare doar optiunea de mesaj. as mai putea da add acelei persoane?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca dai cerere de prietenie, iar ea sterge cererea, ii mai apare o optiune "Marcheaza ca spam" daca apasa pe Marcheaza ca span, tie nu iti mai apare "butonul" Adauga. Nu mai ai cum sa adaugi acea persoana, decat daca iti da ea cerere de prietenie tie.

| andraa2809 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Iar daca aceea persoana nu a dat marcheaza ca spam?

| RareşTPUro a răspuns (pentru andraa2809):

Ar trebui sa apara normal, cum ai spus tu ca aparea inainte.