| Smutcu_Amira_2000 a întrebat:

Am casti A4tech cu microfon, dar nu merge. Nu stiu ce are, dar imi scrie Not Plugged in. Am incercat sa bag microfonul in toate mufele, dar nu merge. Cineva ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Jigo123 a răspuns:

Microfonul tebuie bagat in mufa jack roz...nu cred ca sunt casti ce necesita instalare cu drivere

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil sunt căști care trebuiesc instalate driverele ca să meargă. Uită-te pe cutie și spune-mi mai multe detalii.

| Smutcu_Amira_2000 explică:

Nu cred ca mai am cutia, dar imi scrie ca trebuie bagate in rear panel...