| BogdanAiud a întrebat:

nu imi merge microfonul in front panel(mufele jack din fata carcasei), castile merg foarte bine, in spate merge microfonul, dar in fata cand dau volumul la microfon la maxim mi se aude un bazait in casti, daca stiti care ar fi problema va rog sa ma ajutati, dau funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult!

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Se aude un bazait, dar functioneaza? daca da, ar trebui sa indepartezi microfonul de boxe.

| elycrissro a răspuns:

Daca nu reusesti din setari, poate fi de la driver, la mine driverul de sunet care vine cu instalarea windows-ului 7, nu este bun, asa ca cu Driver Magic imi descarc driverul de sunet bun.
il poti descarca de aici:
http://www.byetsoft.com/......river.html