| DanutzAndrei26 a întrebat:

am achizitionat de curand o pereche de casti cu microfon pentru a putea vorbi pe teamspeak3. Atunci cand bag castile in unitate ( mufele de sunet si microfon) pot auzi la ele, insa microfonul nu merge. Cand am intrat in control panel la sunet, imi arata ca inca sunt conectat la boxe, cu toate ca le dezactivasem, iar castile nu merg ( " not plugged in " ). Am incercat sa rezolv problema insa fara succes. http://prntscr.com/9p75dy * nu merge sa dau nici configurare la "headphones".. Vreo idee?

1 răspuns:
| DARIUSBRB a răspuns:

Da poti sa te uiti pe YTB cum poti sa ii faci setarile microfonului