| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat o tableta Allview. Bun merge ok sa zicem, dar nu pot vedea deloc pe internet un videoclip, dau play dar apare doar poza de pe videoclip, pe alte site-uri imi descarca videoclipu pe tableta cand dau play... Bun am instalat aplicatia youtube si functioneaza ok videoclipurile, dar daca intru pe trilulilu nu imi merg deloc videoclipurile...
Problema e : " Ce program imi trebuie ca sa imi functioneze fara probleme videoclipurile pe net? "

2 răspunsuri:
| gio10 a răspuns:

Nu poti sa vezi videoclipuri deoarece inseamna ca nu ai gb de internet crede-ma si o prietena a patit la fel.

| AstonMartin a răspuns:

Cred ca nu ai flash player instalat.