| YLLL a întrebat:

Oare de ce nu imi merg videoclipurile de pe youtube, trilulilu sau alte site. uri?crying(

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Pentru ca poate n-ai flash player

bishopwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player.

| ViVi a răspuns:

Ai rabdare o sa se reparewinking... După cum au spus si ceilalţi, ai nevoie de flash player

Daca iti apare geva de genul "Get Adobe Flash Player..." dai un click acolo si te trimite pe un site de unde urmeaza apoi sa downloadezi tu flash playerul care este foarte simplu de instalat.Incearca apoi iar daca nu merge incearca sa folosesti alt browser

o zi buna

Şi eu am avut probleme de acest gen, dar mi-am instalat flash player'ul şi s-a rezolvat tot!

| sTeFaN. a răspuns:

Iti trebuie Adobe Flash Player 10, pe care il poti downloada chiar de aici -> http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer10.html :) Dupa ce il instalezi o sa mearga 100% :)Bafta!

| pypa007 a răspuns:

Nu te lasa sa vezi videocliputile de pe youtube trebuie sa instalezi install_flash_player si dupa aia te lasa sa vezi pe youtube

| knnight a răspuns:

Iti trebuie flash player,, cand intri pe youtube, iti apare get adobe flash player, dai click si instaleazabig grin

| florinel_8849 a răspuns:

Install_flash_player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merg oare de ce ca doar imi da o eroare la flash cine ma poate ajuta

| kata9kata a răspuns:

Eu am Adobe flash player si imi merge youtube dar nu imi merg restul de ex trilulilu stiti cumva ce tr sa fac eu? sad