| anonim_4396 a întrebat:

Am dat la un program open with opera iar acum totul mi se deschide cu opera cum pot face sa revina la normal?

7 răspunsuri:
| UrsachiTudor a răspuns:

Pai intai trebuie sa stabilesti cu ce vrei sa ti se deschida, cu Google Chrome, Cu Mozzila. Dupa ce te-ai hotarat te duci la ce vrei tu sa deschizi pe internet, si dai Open with! Funda?

| Nelu62 a răspuns:

Intra in setarile browserului care il vrei imlicit si bifeaza casuta care i-ti cere acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduTN a răspuns:

Pai, incearca sa reinstalezi opera.
Poate asa va merge.

Bft wave

| VladGH a răspuns:

La programul pe care duresti faci clik dreapta -> proprietati -> cauta deschide cu. si alege cu ce sa deschida de acolo, adica programul. sau dezinstaleaza Opera si totul revine la normal, apoi renstaleaza-l