| M4RK a întrebat:

Cred ca nu ati inteles la intrebarea anterioara orice program ex:nero, antivirusu, jocuri etc nu se deschide deloc imi apare la fiecare sa dau open with si nu pot deschide niciun program ce tr sa instalez iar sau ce trebuie sa fac.De ex am apasat pe opera si imi apare open with si am cautat opera acolo si mi-a mers dar la celalalte programe nu merge si e enervant ca sa tot iti apara ala.Va rog ajutati-ma.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Asocierea fisierelor.exe a fost schimbata acum windowsul nu stie cum sa deschida fisierele executabile.EXE

reinstaleaza windowsul si dupa ce ai pus tot drivere softuri fa-ti un backup pe un dvd cu paragon hard drive manager (recomand sa-ti faci si un cd bootabil) cu paragon

9 răspunsuri:
| M4RK explică:

Pfff nu se poate face nimic pls care stiecrying

| M4RK explică:

Multumesc oricum pentru ajutor dar se pare ca am gasit o rezolvare la aceasta problema in urmatoarea intrebare:
http://www.tpu.ro/......-ceva-imi/

| eandopuncttk a răspuns:

Virus virus virus. virus 100%

Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Îți este virusat calculatorul singura soluție e să iți reinstalezi windowsul.
Dacă nu vrei să il schimbi scoate și instaleaza softul asta.
http://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/? 1

| kiddoeraxus a răspuns:

Poate e virus sau poate ca ai umblat prin registri windows-ului, singura cale de a repara asta este sa-ti reinstalezi windows-ul.

| DarkKnight13 a răspuns:

Off!
Lasa-ti prostiile astea cu reinstaleaza windows-ul.
Daca erati cu 2%mai destepti..Va dati mari informaticieni dar, nu stiti nimic.
http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg uite aici ceva bun...

| mihai9233 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta o data si am rezolvat problema si acum am uitat-o

| Simpson_Robert_1995 a răspuns:

Schimba windowsu;(