| Marianutzu a întrebat:

Am descarcat niste fisiere si le-am deschis cu WordPad.Problema este ca imi da o eroare, in care spune ca este imposibil de incarcat filtrul de conversie... Ce pot face pentru a rezolva problema? Dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| JustVlad_3436 a răspuns:

Inseamna ca e o problema cu formatul..pe wordpad merg doar.txt,.srt sau.sub.daca e.doc sau. docx merge deschis doar cu Microsoft word.da cel mai bine ii sa cauti extensia pe google si iti explica cu ce sa il deschizi. (extensia ii ce vine dupa punctul ala dupa nume)

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să folosești un alt vizualizator de documente, cum îi LibreOffice de exemplu.Se pare că e o eroare a WordPad.Succes

| Marianutzu explică (pentru JustVlad_3436):

Deci trebuie sa trag MICROSOFT Word nu?

| JustVlad_3436 a răspuns (pentru Marianutzu):

Cam da big grin sau poate e format.pdf deci atunci iti trebuie Adobe Reader