| Ionut_Madalin_1995_wwgc a întrebat:

Am un Nokia Asha 302 si se conecteaza la router dar cand intru pe pagina de google imi da o eroare in care spune "Imposibil de incarcat aceasta pagina acum. Verifica semnalul telefonului ". Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Bartha_Alexandru_1994 a răspuns:

Ori ai probleme cu netul, ori poate are type 2 sau ceva gen. Exista routere care au type 2 sau cum se zice si de exemplu eu nu am putut sa conectez ps4-ul la net.Du-te si intreaba la RDS&RCS sau la ce firma ai tu.Te vor ajuta mai multhappy