| Bishop a întrebat:

Am downloadat şi am instalat Folder Lock 6, am creat o parolă şi am ales folderele pe care am vrut să le fac private. Unul în user la My Pictures, şi unul în D, un folder cu mai multe subfoldere, dar pe cel din user nu îl mai afişează deloc, iar pe cel din D mi-l arată gol şi nici nu îl pot deschide, iar când vreau să-l deschid cu Folder Lock nu merge, îmi zice că dintr-un anume motiv nu merge. Ce să fac? Cum recapăt folderele? Am lucuri destul de importante in ele, documente, fotografii, proiecte personale etc. Ce să fac? De cele din user am făcut rost, dar de cele din D nu... Ajutor...

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

Cand booteaza windows-ului apasa F8, intra in safe mode apoi dezinstaleaza-l din Add-Remove din Control panel

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Dezinstaleaza folder lock

| Bishop explică:

@karellen am încercat, şi când dau run us îmi zice că e o eroare... nu merge

| Marcus_9716 a răspuns:

Fa un folder nou pe desktop, clik dreapta pe el," folder lock ", clik pe "lock it " iti deschide o fereastra cu programul clik pe " Later " apoi clik pe " close " dupa aceia scrii o parola si clik pe " ok " apoi iti arata toate fisierele care leai blocat care le vrei blocate le bifezi iar care nu le vrei blocate nu le bifezi dupa aceia poti iesi de pe program si toate folderele sunt la locul lor incearca!