| NimeniAlta a întrebat:

Deci am facut o maree prostiestraight face. Am instalat folder lock, am pus parola unui folder si am vrut sa dezinstalez programul pentru ca era naspaoh go on. L-am dezinstalat si cand ma uit in folderul pe care am vrut sa-i pun parola, era gol.straight face Cum imi inapoiez toate chestiile pe care le continea folderul?sigh Help!

Răspuns Câştigător
| Sadiss a răspuns:

Deci. pentru inceput daca ai facut asta cu o zi in urma ai scapat
C:\ -> Windows -> System32(sau system nu mai stiu sigur) -> Restore -> si e o aplicatie acolo
bun dai cu o zi in urma si ar trebui sa ai si lock folder si fisierele din el. inainte sa il dezinstalezi ai gija sa scoti parola. altfel nu stiu. bafta

2 răspunsuri:
| NimeniAlta explică:

Oooo dalove struck esti extraordinarsmug sau extraordinarathinking Mersismug

| Sadiss a răspuns:

Extraordinar. am 16 anihee hee si cp :*