| bulinutzapisicutza a întrebat:

mi-am arhivat niste foldere cu parola prin winrar si nu ma mai lasa sa le deschide deloc. am schimbat numele unui folder parolat intre timp fara sa stiu ca trebuie sa trec folderul acela pe unlock ( descuiat )! acum nu mai pot sa deschid nici un folder parolat de mine! nu merge nici sa dezinstalez winrarul din calc ca sa-l instalez iar!
ce pot sa fac cu foldere-le parolate ca sa pot sa le deschid iar? am nevoie de folderele parolate si nu ma lasa deloc. recunostintza mea ( cu cat mai curand cu atat mai multa recunostinta de la mine big grin )

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un program care iti deschide win rar cu parola dar nu mai stiu cum se cheama, cauta in youtube niste tutoriale si acolo vezi ce program iti trebuie.

| bulinutzapisicutza explică (pentru mgtow):

M-am descurcat! a mers pana la urma! mersi oricum:*