| Maria_Soava_1981 a întrebat:

Am facut logare la internet de pe laptop cu telefonul prin usb si de atunci nu mi se mai deschide windowsul.Imi apare un scris pe ecran negru cum ca ar fi o problema la windows boot.Va rog, ajutati-ma.Nu stiu ce sa-i fac.

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poti sa faci poza sa vedem exact problema la scrisul negru?

| flixbuster a răspuns:

Ai instalat ceva drivere cand ai conectat telefonul prin usb? Incearca sa pornesti tot cu telefonul conectat prin usb sa vezi daca asa merge - daca merge, are legatura cu ceva legat de telefon. Incearca sa dezinstalezi driverele instalate (daca reusesti sa pornesti cu telefon conectat pe usb si daca ai instalat drivere), apoi de deconectezi telefonul si sa dai restart.

Ca idee, daca tot ai laptop (si presupun ca ai smartphone), de ce ai conectat prin cablu usb? Hotspot-ul wireless este mai simplu - te conectezi exact ca la o retea wireless.

| Maria_Soava_1981 explică (pentru flixbuster):

Am incercat si nu merge.nu se deschide deloc.iar poza nu stiu cum sati pun ca sa vezi despre ce este vorba in mesaj

| Maria_Soava_1981 explică (pentru cfrtobias):

Nu stiu cum sati trimit poza ajuta-ma.

| flixbuster a răspuns (pentru Maria_Soava_1981):

Faci poza cu telefonul si apoi de pe telefon o incarci aici:

http://imgur.com/upload

Pui aici pe TPU URL-ul pe care ti-l da site-ul dupa ce incarci poza.

| cfrtobias a răspuns (pentru flixbuster):

Nu stiu de merge ar trebui macar pentru pc sigur poate...