| Uka07 a întrebat:

Bunahappy De aseara nu mi se mai deschide telefonul. Adica imi apare scris SAMSUNG pe ecran si asta-i tot. Am un Galaxy Fit. Inainte sa il repornesc cand intram pe internet aparea o eroare si se inchidea...

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Daca nu poti sa il repari in nici un fel! i-a altul!

| itsoft a răspuns:

S-a blocat softu la el trebuie un reset si isi revine.

| Uka07 explică (pentru itsoft):

Si cum ii dau reset?big grin nu se deschide...

| Uka07 explică (pentru itsoft):

Fara a pierde toate aplicatiile si ce mai aveam prin telefon nu merge?

| itsoft a răspuns (pentru Uka07):

E daca tot insisti atata du-te la aia si gata si sa iti ia si bani. Se da doar un restore nu e grav.

| Uka07 explică (pentru itsoft):

Am facut ca in filmulet, merci.

| itsoft a răspuns (pentru Uka07):

Si merge acum si-a revenit si funda unde este?

| Uka07 explică (pentru itsoft):

...ti-am dat funda, n-ai vazut?

| Dianaall a răspuns (pentru itsoft):

Faza cu resetul nu merge, am încercat-o și eu dar degeaba, ba din contră, decând i-am dat reset nu mi se mai deschide deloc.

| ZeroDiferit a răspuns:

Nu stiu daca e doar o blocare din soft. Mie mi se pare ca telefonul e brick, adica e defect softul cel mai probail bootloader. Gasesti aici detalii:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1732721

| JustBlack92 a răspuns:

Te duci la un Service Gsm sa ti-l resofteze.

| Areea995 a răspuns:

Inchide-l, scoate-i bateria, sterge putin " ca de praf", pune-o la loc si redeschide-l

| Uka07 explică (pentru Areea995):

Am incercat si nu a mers

| macheamagabi a răspuns:

Auzi trebuie sa te duci neaparat la un din asta care stie sa repare si cred ca e si de la cartele o ai incarcata? poate tior fi oprit aia cartele e incarcata are credit?

| ReiVaN a răspuns (pentru macheamagabi):

Raspunsul zilei

o sa-ti fac o statuie din cozonac.

| macheamagabi a răspuns (pentru ReiVaN):

happyhappyhappy

| macheamagabi a răspuns:

Mai du-te la un din asta care repara telefoane stie elhappy