| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut un site în notepad folosind html și css. Și am observat că în browser, pe site-ul ăla, nu apare scrollbar-ul o_O. Ce pot să fac să apară?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Mai uitate o data in cod sigur ai gresit u ceva pe acolo sau ai uitat vreo virgula, punct si virgula... etc. cam asta e problema in general atunci cand scrii coduri si daca esti sigur ca e bine.
Eventual da si codul sa ne uite si altii peste el.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro