| Irina_Bianca_1999 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Cât costa un hard disck de 160 GB Western Digital folosit?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Prețurile pleacă de la 50 de lei. Uite aici:
http://olx.ro/......n-digital/
Majoritatea vânzătorilor asigură și livrare cu verificare în toată țara; îți spun precis că și eu mai vând chestii IT pe olx.Succes

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.evocomputers.ro/hard-disk/Western-Digital/second-hand/
Ai si garantie. Sa nu cumperi de pe OLX sau alte site-uri de anunturi. Pot sa-ti trimita o caramida in pachet. Mai bine din magazin. Poti sa mai verifici si alte magazine daca scrii in browser: hdd 160 Gb Western Digital second hand.

| CPAElites a răspuns:

30 lei.

| DeyCj a răspuns (pentru Salontanul):

Eu cumpăr des de pe Olx și nu am primit numai ce am comandat, nu tu săpunuri, cărămizi sau alte mituri de-astea.Nu zic că sunt și țepari și pe OLX și pe Okazii, dar dacă ești atent la vânzător nu iei țeapă + că este livrare cu verificare.Deci ai dreptul să verifici coletul.Eu tot timpul verific coletul la sediul curierului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru DeyCj):

Ma crezi ca nu te-am intrebat nimic? E a doua oara cand imi raspunzi fara sa te intreb. A treia oara te blochez. Nu-mi plac oamenii care dau raspunsuri numai ca sa se afle in treaba. Mai documenteaza-te si pe aici: https://www.google.ro/#q=tepe+pe+olx

| DeyCj a răspuns (pentru Salontanul):

E alegerea ta dacă mă blochezi sau nu(dacă mă blochezi nu o să te mai pot ajuta direct cu un răspuns, și nimic mai mult; PS: nu se știe când o să ai nevoie de mine), dar nu e frumos să dezinformezi utilizatorii de aici cu semi-mituri de pe google happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru DeyCj):

Alo! Cred ca ai probleme cu cutiuta. Alea sunt "semi-mituri"? Sau sunt intamplari reale? Iar de ajutorul tau nu am nevoie cand ti-l cer atunci sa mi-l dai. Nu ti l-am cerut nici cand.