| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Exista Hard disck de 4 gb? Am auzit ca da....si cam cat costa? Mentionez ca imi trebuie pentru telefon!

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Vas recomanda un Micro SD de 4 GB costa cam 20-25 Ron Bafta Fundita?

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca-ti aloci timp poti gasi si card de 8gb clasa 10 (cea mai mare viteza).Se merita sa iei carduri de 8-16 gb si cititor de carduri pentru ca stickurile de la 4 gb in sus is extrem de scumpe iar cele de 8-16 gb ajung la 1 mil 1 mil jumate, ceea ce mi se pare ABERANT

| 8mariastar a răspuns:

38-40 de lei dar poate fi si mai scump pretul variaza de la un magazin la altul