| AlinDima a întrebat:

Am instalat o aplicatie pe telefon cu un anumit spatiu. Dupa dezinstalarea acestei aplicatii nu am primit inapoi acel spatiu. Spre exemplu am instalat o aplicatie de 1gb si dupa dezinstalre primesc inapoi doar 500mb. Cum pot sa recuperez inapoi spatiul pierdut si de ce se intampla asta?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa cauti acea aplicatie la manager fisiere, folderul acelei in telefonul tau sau pe cardul sd si sterge-l ca s-ar putea sa fi ramas pe acolo.

| PainTech a răspuns:

Motivul pentru care se intampla asta:
Aplicatia respectiva genereaza fisiere cache si fisiere cu date ce nu sunt recunoscute la dezinstalare. Raspunsul cu remediul l-ai primit deja/

| AlinDima explică (pentru MihaiNicu23):

Am cautat peste tot si nu am gasit nimic legat de aplicatia respectiva