| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU, când am probleme cu memoria telefonului, spațiul ocupat pe telefon este de 100mb, dar eu nu prea am nimic pe telefon, doar pe sd. De obicei descarc aplicații de pe Google play... Totul este instalat pe sd și nu înțeleg de ce nu am spațiu pe telefon...

1 răspuns:
| BigBadSheep a răspuns:

Şi noi ar trebui să ghicim tipul telefonului şi să îţi dăm un răspuns la obiect? E greu să spui ce telefon e? Sunt unele telefoane care au doar atâta memorie disponibilă pentru utilizator.