| iMihaii a întrebat:

Am instalat un antivirus avira si ala a sters mai multa chestii ..si cand am dat sa intru intr-o repartitie imi da o eroare cu numele caption si jos in ea scrie hello world..plsss ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Agent47 a răspuns:

Avira e cel mai praf antivirus! Sunt de acord ca nu consuma multe resurse si alte cele dar el insusi face stricacuni! Recoman Kaspersky daca ai pc nou sau AVG daca ai unul mai vechi AVG are si antivirus free. Si nod32 e foarte ok. Dar revenind la problema ta sterge antivirusul apoi dai la pc o restaurare cu cateva saptamani in urma sau reinstaleaza windows-ul sau daca ai back-up. Funda?

2 răspunsuri:
| iMihaii explică:

Mersi dar. o sa incerc sa bag windownsul din nou.Dar daca l bag si nu umblu la repartitii se pastreaza si eroare odata cu ele?

| Agent47 a răspuns (pentru iMihaii):

Daca reinstalezi windows-ul, indiferent cum ai face-o, nu vei mai avea eroarea