| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocul Nfs World? Am si eu o problema... l-am instalat, si-a facut update, am dat play si a mers, apoi cand am vrut sa mai intru din nou in joc imi da o eroare cand dau play de genul:"The game executable is corrupt.Please update the game again." Nu stiu ce sa mai fac am sters jocul si l.am instalat din nou si tot degeaba...va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Clau00 a răspuns:

Si mie imi da erori de genu si cred ca e ceva cu hardu da nu sunt sigura...ai putea sa iti iei original(cd-u)ca eu mi l-am luat si nu am probleme acumwinking...tot nfs