| pinguinuronaldo a întrebat:

Am instalat windows 10 pe Lenovo thinkpad x220 si am probleme cu jocurile ( doesn't meet the requirment). E vreo problema pentru placa video? ( driver cv)? sa dau inapoi la 8.1?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuronaldo explică (pentru DeeaDiDi123):

Am Intel hd graphics 3000. Am incercat Valorant si Dying Light Bad Blood.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset spune "Potential phishing attempt"
... sper ca imi va fi sters postul, pentru ca injur, dar
HAI SICTIR JAVRA CU VIRUSI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, cumperi o rajnita
A M A R A T A
si apoi te plangi de ce nu e nava spatiala

da inapoi la 8.1 si apoi vino aici si spune-ne ca nu ai acelasi "doesn't meet the requirment"... TE PROVOC tongue

| pinguinuronaldo explică (pentru anonim_4396):

Nu e chiar o rasnita amarata.
Are i5-2540M 2.60 ghz(cu frecventa turbo 3.30), 4 gb ram

| pinguinuronaldo explică (pentru anonim_4396):

Si ma intrebam daca e vreo problema de la windows, deoarece am deschis aceste jocuri pe un laptop mai slab ( Intel atom x-z8350 1.90 ghz maxim, Intel hd graphics 400 si 2 gb ram)

| ToX1c a răspuns:

Probleme de drivere, in mare parte cu driverul de placa video, daca nu e instalat...normal ca nu merge

| pinguinuronaldo explică (pentru ToX1c):

Este