| papuciirupti a întrebat:

Am instalat Windows 7 ultimate și am băgat cd-ul cu driverele de la placa de baza dar ajunge la un moment dat la o întrebare și orice as da(y/n) tot aici ajung. acum instalez driverul de la placa video. ce ar trebui sa mai fac sa fac?
sunt începător

4 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Descarca dupa net driverul.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa-l instalezi si din device manager.
De obicei ce e pe cd e vechi.
Mai poti sa folosesti si slimdrivers, dai cautare si instal driver, nimic mai mult.

| papuciirupti explică:

Am reușit după ce am instalat de la placa video, nu stiu de ce acea eroare

| serban57 a răspuns:

Incearca Driver Booster. Iti cauta device-urile in serverele lor si iti instaleaza automat driverele corespunzatoare.