| AlexsAlex a întrebat:

Salut

mi-am bagat windows 7 pe 32 bit, am instalat toate driverele si cand am instalat si driverul de placa video mi-a sters driverul de placa audio(acum nu mai am sunet in pc) Stie cineva ce sa fac?

7 răspunsuri:
| EarsOfAFox a răspuns:

Un driver nu sterge alt driver. E posibil sa fie un conflict sau s-a setat automat in panoul de control sa fie utilizata placa video(interfata HDMI - audio) ca dispozitiv implicit.

Ai incercat manevra asta macar?
http://www.7tutorials.com/......dio-device

| AlexsAlex explică (pentru EarsOfAFox):

Sigur e problema de acolo! mie la Line in imi zice Currently unavailable nu stiu ce sa fac.

| EarsOfAFox a răspuns (pentru AlexsAlex):

Tu vrei sa asculti sunet prin line-in?

| AlexsAlex explică (pentru EarsOfAFox):

Nu stiu nu ma pricep.crying.

| AlexsAlex explică (pentru EarsOfAFox):

Vreau sa ascult prin boxe normal!

| AlexsAlex explică (pentru EarsOfAFox):

Nu stiu ce are cateodata merge sunetul dar cand merge se aude intrerupt la fiecare secunda si cateodata nu merge deloc apare un x la sound, Iti arat cum imi apare poate imi poti spune ce este neinregula :
Playback: Recording:

Digital audio(HDMI) Microphone
5-High definition audio device
Currently unavailable

Microphone
5-High defitinition audio device
Ready

Line In
5 high definition audio device
Currently unavailable

Microphone
Microsoft lifecam vx-800
Default device(si apare bifat)

2-High definition audio device
Not plugged in

Digital audi(HDMI)
3-high definition audio device
Not plugged in

Digital audio(HDMI)
4-High definition audio device
Not plugged in

Speakers
5-High definition audio device
Default device( si apare bifat)

Eu vreau doar sa aud in boxe atata tot! Te rog poate poti sa ma ajuti...