| AlexsAlex a întrebat:

Salut

mi-am bagat windows 7 pe 32 bit, am instalat toate driverele(inclusiv driverul audio), si cand am instalat si driverul de placa video mi-a sters driverul de placa audio(acum nu mai am sunet in pc) Stie cineva ce sa fac?

2 răspunsuri:
| PlayForFun a răspuns:

Vrei sa te apuci de league of legends atunci creazati propriul tau cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=520035d43b1a5007699248 si alaturate breslei [Romania]

| aLyN1992 a răspuns:

Foloseste Driver Genius ti le downloadeaza si poti sa tii le instalezi si mai usor, te duci frumos in My Computer (click dreapta) -> Properities -> Hardware -> Device Manager si unde iti apare semnul intrebari dai click dreapta si dai update alegi cel de-al 2-lea dai next apoi browser si unde ai folderu cu driver-ul audio il bagi acolo... sper ca ti-am fost de folos